<br><br><div class="gmail_quote">On Tue, Feb 21, 2012 at 8:16 AM, Martin Bogomolni <span dir="ltr">&lt;<a href="mailto:martinbogo@gmail.com">martinbogo@gmail.com</a>&gt;</span> wrote:<br><blockquote class="gmail_quote" style="margin:0 0 0 .8ex;border-left:1px #ccc solid;padding-left:1ex">

...<br>
<div class="im">&gt; Lief suggests that it costs about $100 per month in<br>
&gt; electricity to run the vending machine.</div></blockquote><div><br></div><div>Yeah, there&#39;s no way it costs $100 a month to run a vending machine.   $20 a month at most.</div><div><br></div><div>I have a Kill-A-Watt at home, so we can bring it in and measure it For Great Science.</div>

<div><br></div><div>Will. </div></div>