03/10/2011 (CZ)

From Noisebridge
Jump to: navigation, search

Zdravím ve spolek,

Uteklo již řádně času, co jsem vám psal naposledy, omlouvám se za dlouhou prodlevu. Zpozdění bylo zapříčiněno převážně “oddáním se” mé magisterské práci, kterou bych měl odevzdávat nejpozději koncem příštího týdne. Bohužel prodloužení lhůty, kterou jsem potřeboval pro dokončení této práce mi znemožnilo pracovat na plný úvazek, což značně narušilo tok mých financí.


Osobně si myslím, že nebudu schopen do Japonska odcestovat před koncem října či v listopadu, jak jsem doufal, popravdě řečeno jsem si tím celkem jist neb jsem se včera díval na svůj finanční plán a ještě teď mám depresi. Pro uzkutečnění této cesty a vyrovnání mých současných pohledávek v daném termínu bych potřeboval poměrně značnou finanční čásku a není pravděpodobné, že jí do daného termínu dosáhnu. Plánuji proto během následujících týdnů zkontaktovat osoby, co mě v tomto projektu podpořily a vrátit jim danou finanční podporu, poplatky a přidat něco na víc v řádu cca 10% z dané částky, budou-li chtít. Omluva je samozřejmostí.


Lekce pro mě pro příště je lépe si naplánovat finanční stránku věci, kdy kick starter bude pro takový projekt lepším řešením. Věřím, že bych měl být schopen vrátit vše do konce roku 2011. Do Japonska doufám odjet do konce ledna či února 2012. Věnovat se budu tomu co jsem popisoval do teď, chtci tedy dále studovat probiotické nápoje a pokrmy a učit to co již znám, nejlépe v oblastech postižených katastrofou. Je pravděpodobné, že začnu kick starter pro tento projekt, ale ještě uvidíme.


Omlouvám se tedy za tento neúspěch, nevyšlo mi to. Příštích pár měsíců o mě asi příliž neuslyšíte, mám z toho těžké srdce, v Evropě teď být nechci, bohužel musím, ta cesta do Japonska je pro mě důležitá.


S pozdravem,


František


PS Během několika týdnů budu posílat další souhrný dopis o aktivitách, jimž jsem se věnoval v rámci minulých měsíců, uvidíte, že jsem nelenošil.


Moje domovské stránky


Domovská stránka projektu Kick Starter