4/5/2011 (CZ)

From Noisebridge
Jump to: navigation, search

Zdravím ve spolek!


Musím Vám s politováním oznámit, že se mi nepodařilo získat dostatek zdrojů na to abych mohl odletět do Japonska před 10 květnem. Mezi 8-15 srpnem musím být v Evropě na CCC letním kempu. Rozhodl jsem se proto, že pojedu pracovat do Irska abych získal dostatek zdrojů na pokrytí rozpočtu pro Japonsko. Na základě mých přechozích zkušeností bych to měl bez problémů zvládnout do 4-5 měsíců.


Plánuji obnovovat wiky stránky a posílat email o projektu na týdenní bázi. To mi pomůže udržet systematičnost a organizaci a vy budete pravidelně informováni, což vás doufám podnítí v dalším zapojení dle vaší chuti.


Osobně napíši sponzorům abych zjistil, zda souhlasí s tím, že odjedu později či zda budou chtít peníze vrátit. V tuto chvíli se mi již podařilo zajistit 1/3 zdrojů pro použití později. Navrhnu také k diskuzi uzávěrku do kdy má být rozpočet pokryt a možnosti co udělat v případě, že se jej pokrýt nepodaří.


Mrzí mě, že nemohu odletět rovnou, ale toto je nejlepší řešení na které jsem přišel. V Irsku plánuji dále pracovat na vylepšení svých znalostí a zkušeností v kvašení jídel a nápojů, které chci pak aplikovat v Japosnku. Také chci dále navazovat kontakt s dobrovolnickými hnutími a hacker projekty v Japonsku, tak jak jsem to dělal do posud. Budu vás dále informovat.


Mějte se krásně a velmi děkuji jak za vaši podporu, tak za trpělivost.


S pozdravem,


František Apfelbeck